مراقبت درست و صحیح از پوست و مو میتواند، فرآیند پیری طبیعی پوست را به تاخیر اندازد و بسیاری از مشکلات پوستی جلوگیری نماید.

امروزه بحث مراقبت از پوست در بین خانها جا افتاده تراست.

اما با توجه به اینکه مراقبت از پوست صورت آقایان چیز جدیدی نیست، اما کمتر به آن توجه می شود.

هرچند با توجه به شرایط زیست محیطی در دنیای ماشینی و عوارض های جانبی آن توجه به سلامت و زیبائی مورد توجه آقایان قرار گرفته است.

در حال حاضر، کم نیستند آقایانی که بمنظور استفاده از سیستم صحیح و اصولی پاکسازی پوست صورت و برطرف نمودن عوارض های پوستی به دنبال جای مطمئن و مناسب می گردند.

به همین دلیل آگاهی داشتن از روشهای نوین علمی و اجرای صحیح از انجام پاکسازی پوست صورت بعنوان یک فرصت جدید شغلی در دستور کار موسسات ،کلینیک های زیبائی و آرایشگران قرار گرفته است.

به همین منظور با گذراندن یک دوره آموزشی کاربردی و علمی شما را قادر خواهد ساخت تا با راه اندازی سرویس مراقبت و زیبائی (پاکسازی پوست) در سالنهای آرایش مشتریان خود را از خدمات مراقبت زیبائی پوست صورت بهره مند ساخته و رضایت مندی مشتریان خود را بدست آورید.

همچنین معروف ترین کمپانی های صنایع آرایشی بزرگ دنیا خط تولید ویژه مراقبت از پوست آقایان را راه اندازی نموده اند.

لذا آموزشگاه آرایش و پیرایش هنرمند وابسته به موسسه آرایشی هنرمند با برگزاری دوره های کوتاه مدت کاربردی در لاین مراقبت و زیبائی پوست آقایان دوره ویژه پاکسازی پوست صورت را برگزار می نماید.

آرایشگران و علاقمندان به حرفه مراقبت زیبائی می تواند در دوره های آموزشگاه آرایش و پیرایش هنرمند به این منظور برگزار می گردد، شرکت نمایند.

شایان ذکر است این دوره ها بصورت فشرده و طی کوتاه ترین مدت برگزار می گردد.

آدرس شعب آموزشگاه آرایشگری هنرمند

آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند تهران 66016174-021

 آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند ساری14 الی33379012-011

آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند آمل 44289342-011

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *