جوان سازی پوست در آموزشگاه آرایشگری

آموزش خدمات مراقبتی سالنی برگی دیگر از افتخارات آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند در راستای بروزرسانی نیروی شاغل و ارتقاء دانش و مهارتهای فنی بمنظور ایجاد فرصت های شغلی جدید در سالن های آرایش و آرایشگاه ها می باشد.

 مراقبت از پوست صورت، لایه برداری و حذف سلولهای مرده در سطح پوست، رفع خشکی پوست و برطرف نمودن لکه های پوستی، کند نمودن فرآیند پیری پوست و همچنین برطرف نمودن چین و چروک های سطحی پوست با لایه برداری از پوست صورت و جمع آوری سلولهای مرده از سطح پوست انجام می گیرد و در نتیجه شاهد پوست تازه، شفاف، شاداب و درخشان خواهیم بود.

در نتیجه این لایه سطحی پوست بدون لک و عاری از هر گونه عارضه و چین و چروک، صاف و درخشان نمایان می شود، این سرویس های ذکر شده  در حیطه رشته مراقبت زیبایی می باشد و نیاز به نسخه پزشک ندارد.

از این رو با برنامه ریزی های انجام شده و شرکت در یک دوره آموزشی خاص شما را قادر خواهد ساخت در کنار انجام خدمات پیرایش سرویس ویژه ارائه خدمات پاکسازی پوست را بمنظور جوانسازی پوست صورت مشتری ارائه نمائید.

شما با ارائه خدمات پاکسازی پوست به مشتریان خود مطمئن باشید صد درصد رضایت مشتریانتان را جذب خواهید کرد .

شاید از خود بپرسید سرویس های پوستی برای آقایان چگونه تاثیر می گذارد و تا چه حد می تواند بر روی زیبائی و گرمی چهره آقایان تاثیر داشته باشد.

این سوال خوبی است، باید گفت امروز ما با برخورداری از فناوری پیشرفته روز دنیا و بکارگیری دانش زیبائی با رسیدگی ساده در طی مدتی کوتاه همزمان با لایه برداری سلولهای مرده سطح پوست ، رطوبت رسانی کرده و با پاکسازی سطح پوست آلودگی های عمقی سبوم و چربی هایی را که باعث جوش زدن می شود را از بین می برد.بعلاوه منافذ پوسته شده پوست را تمیز می کنید در نتیجه جوش های  صورت را ازبین می برید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *